vnimave

woow2

CZ SK HU

Škôlka a škola hrou

MAGTEMATIKA Mini - učebnica geometrie a základy počtov pre najmenších (3-8 rokov)

MAGTEMATIKA Mini - učebnica geometrie a základy počtov pre najmenších (3-8 rokov)

Absolútnou novinkou je populárna obrázková učebnica s nápaditými úlohami pre najmenších. Formou zábavné hry si deti už od svojich 3 rokov môžu skúšať znalosť základných tvarov, prejaviť zručnosť pri stavaní jednoduchých modelov telies, preukázať postreh aj dôvtip a naučiť sa využívať vlastnú fantáziu.
Magtematika Mini má 48 oderuodolných strán formátu A3 a obsahuje šablóny s dielikmi Magformers v pomere 1:1. Väčšina úloh teda počíta s prikladaním dielikov priamo do učebnice, ktorá sa tak sama stáva súčasťou konečných stavieb. Do ponuky zaraďujeme aj súvisiaci a cenovo dostupný box "Magtematika Mini", ktorý bol zostavený špeciálne tak, aby poskytol dieťaťu dostatočnú tvorivú slobodu a zároveň obsahoval všetky diely potrebné na plnenie úloh z tejto učebnice.

V náhľadovom formáte PDF si môžete celú učebnicu stiahnuť TU (10MB). Ukážky niektorých stránok učebnice si môžete prezrieť nižšie:

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

  

 

Magformers - kreatívna stavebnica pre radosť aj vzdelávanie

Magformers je zábavnou, bezpečnou hračkou a zároveň veľmi modernou učebnou pomôckou, ktorú využívajú rodičia i pedagógovia po celom svete predovšetkým pre výučbu matematiky a geometrie. Veľmi široké je aj cieľové vekové rozpätie - od priestorovej predstavivosti a hravé logiky pre najmenších (2-6 rokov) až po náročnosť na úrovni oboch stupňov ZŠ. Užitočným doplnkom môže byť však aj pre stredoškolákov a dospelých. Z Magformers je možné simulovať priestorové siete telies s analógiou v 3D počítačovej grafike alebo si modelovať schematické tvary objektov "izbovom meradle" na experimentálne alebo čisto praktické využitie (architektúra, urbanizmus, dizajn interiérov, nábytku, apod).

...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info