vnimave

woow2

CZ SK HU

Škôlka a škola hrou

MAGTEMATIKA Mini - učebnica geometrie a základy počtov pre najmenších (3-8 rokov)

MAGTEMATIKA Mini - učebnica geometrie a základy počtov pre najmenších (3-8 rokov)

Absolútnou novinkou je populárna obrázková učebnica s nápaditými úlohami pre najmenších. Formou zábavné hry si deti už od svojich 3 rokov môžu skúšať znalosť základných tvarov, prejaviť zručnosť pri stavaní jednoduchých modelov telies, preukázať postreh aj dôvtip a naučiť sa využívať vlastnú fantáziu.
Magtematika Mini má 48 oderuodolných strán formátu A3 a obsahuje šablóny s dielikmi Magformers v pomere 1:1. Väčšina úloh teda počíta s prikladaním dielikov priamo do učebnice, ktorá sa tak sama stáva súčasťou konečných stavieb. Do ponuky zaraďujeme aj súvisiaci a cenovo dostupný box "Magtematika Mini", ktorý bol zostavený špeciálne tak, aby poskytol dieťaťu dostatočnú tvorivú slobodu a zároveň obsahoval všetky diely potrebné na plnenie úloh z tejto učebnice.

V náhľadovom formáte PDF si môžete celú učebnicu stiahnuť TU (10MB). Ukážky niektorých stránok učebnice si môžete prezrieť nižšie:

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

  

 

Magformers - kreatívna stavebnica pre radosť aj vzdelávanie

Magformers je zábavnou, bezpečnou hračkou a zároveň veľmi modernou učebnou pomôckou, ktorú využívajú rodičia i pedagógovia po celom svete predovšetkým pre výučbu matematiky a geometrie. Veľmi široké je aj cieľové vekové rozpätie - od priestorovej predstavivosti a hravé logiky pre najmenších (2-6 rokov) až po náročnosť na úrovni oboch stupňov ZŠ. Užitočným doplnkom môže byť však aj pre stredoškolákov a dospelých. Z Magformers je možné simulovať priestorové siete telies s analógiou v 3D počítačovej grafike alebo si modelovať schematické tvary objektov "izbovom meradle" na experimentálne alebo čisto praktické využitie (architektúra, urbanizmus, dizajn interiérov, nábytku, apod).

...

balon

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info