AERO Bugy

27 bodov do vernostného systému

Náhradný produkt

Magformers

Box pre fajnšmekrov so skvelým pomerom cena / kreatívny potenciál, v galérii nižšie nájdete mnoho rozmanitých príkladov. Vhodný pre chlapcov aj dievčatá :) viac

Kód produktu: 60417 EAN: 8809134604175 Doprava a platba

Produkt teraz nie je v ponuke

Obsahuje celkom 55 dielikov:

15 štvorcov
7 trojuholníkov
2 kosoštvorcov
3 vysokých trojuholníkov
3 obdlžníky
2 trojité obdĺžniky
3 obdĺžničky
8 výsekov
4 oblúky
4 Jednokoliesko
2 otočné figúrky
1 otočný panel
1 vrtule

AERO Bugy box je vhodný pre chlapcov aj dievčatá, vzhľadom na obsah oboch figúrok je ideálny aj pre zmiešané súrodenecké dvojice, pretože deti sa rady s niektorou z postáv stavebnice identifikujú.

Aero je táto séria pomenovaná nielen kvôli magnetickej vrtuli, ktorá umožňuje tvoriť veterné veže, helikoptéry, vznášadla a lietadlá všetkého druhu, ale aj preto, že sada obsahuje veľa oblých tvarov a je z nej možné vytvárať mnoho variácií aerodynamických tvarov, čo ocenia malí dizajnéri predovšetkým u závodných áut, buginu, rakiet a vesmírnych korábov. Tento box obsahuje aj dostatok dielikov na zostavenie úplného valce.

Vďaka 4 jednokolečkům a 5 obdélníkům (vr. 2 trojitých) možno ľahko stavať veľké autá so širokým rázvorom, lietadlá so slušným rozpätím krídel, vlaky a pojízné lode či obojživelné bojové vozidlá. Dievčatá ocenia možnosť usadenie koliesok po obvode symetrických podstáv, čo umožní vytvárať funkčné rotujúce veže a kolotoče. Z Aero Bugy boxu je možné stavať aj odvážna architektonické diela, mosty alebo napríklad navrhovať nábytok. Vďačnou parketou sú vlastné symbolické totemy, roboti či rozprávkové kočiare.

Aero Bugy box poskytuje deťom aj dospelým priestor pre komplexnejšie stavby, ktorých tvorenie a pretvárania skutočne len tak neomrzí. Niektoré stavby vyžadujú už značnú dávku zručnosti a technického dôvtipu, tento box teda bude dôstojnou výzvou aj pre deti staršie ako 10 rokov, ktoré klasická autíčka a domčeky už príliš neba :)

Rozmery boxu: 27 x 25 x 17 cm ~ Objem: 6 litre ~ Materiál: potravinársky plast (polypropylén) ~ Váha: 1300 g

Parametre
Počet dielov 55
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky