Je nám ľúto, že 26.4.2024 nebude mať náš sklad energiu - tu elektrickú. Vaše objednávky tak budú čakať do pondelka, kedy ich odovzdáme dopravcom. Prajeme vám krásne jarné dni. 

Carnival Plus

19 bodov do vernostného systému
76,20 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

Postavičky dostali novú podobu, majú vymeniteľné čiapočky a môžu stáť mimo svojej sedačky. Sada dostala tiež nové pevnejšie a stabilnejšie carnival príslušenstvo. Inovované balenie Magformers Carnival PLUS je tematická stavebnice, z ktorej možno zostrojiť mnoho variácií kolotočov. viac

Kód produktu: 703016 EAN: 730658030165 Doprava a platba

Obsahuje celkom 48 dielikov:

22 štvorcov
2 otočná sedačka plus
2  výmenná figúrka
2  helma
2 šesťuholníky
12 trojuholníkov
6 špec. dielov stojana a otočného mechanizmu

Magformers Carnival PLUS je tematická stavebnica, z ktorej možno zostrojiť mnoho variácií točiacich sa púťových atrakcií (hojdačka, ruské koleso, kolotoč). Dva štvorce majú pretáčavé sedačky pre postavičky jásajúcich detí, ktoré možno do akejkoľvek atrakcie zabudovať ako skutočných pasažierov. Obsahuje dostatočný počet dielikov aj na stavby, ktoré postavíte z nižšej rady stavebníc, napr. Magformers-30. Ak už všetky magnetické dieliky naopak máte, stačí si prikúpiť samostatné "Carnival príslušenstvo" (ovšem v staršej verzii).

Magformers Carnival je veľmi obľúbenou chytrú hračkou najmä pre dievčatá, jednoduchým prikúpením páru koliesok získate však atraktívnu stavebnicu, z ktorej budú budovať nápadité vozítka aj ich bračekovia. Všetky dieliky sú navyše kompatibilné aj zo všetkými ostatnými stavebnicami Magformers.

Rozmery balenia: 34 x 25 x 8 cm ~ Váha: 1000 g

Parametre
Rozvíja fantáziu
Počet dielov 48
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 34
Obal: šírka (cm) 25
Obal: výška (cm) 8