Clicformers - 50

21,50 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Clicformers

Stavebnica Clicformers 50 dielov viac

Kód produktu: 801001 EAN: 8809465532680 Doprava a platba

Navrhnite a postavte autá, lietadlá a zvieratá s 50-dielnou sadou Clicformers. Súprava obsahuje 28 stavebných dielov, 22 dielov príslušenstva a samolepky, ktoré vám umožní zostaviť všetko, čo si môžete predstaviť. Použite bloky, kolieska a zakrivené kusy, aby ste vytvorili jedinečné stavby!

Konštrukčné hračky Clicformers sú ideálne pre rozvoj koordinácie detí vo veku 4-12 rokov. Až budete hotoví s priloženou brožúrou nápadov môžete pracovať na vytváraní vlastných nápadov!

Clicformers je nástupca známej belgickej stavebnice CLICKS, ktorú si "vzal pod krídla" Magformers a doviedol ju k dokonalosti. Krehkejšie typ materiálu bol nahradený odolným a pružným ABS a zvrchu štvorcov bol pridaný výstupok pre nový spôsob pripevnenia dielikov navyše. Kĺbové bočné príchytky sú teraz rozdelené medzerou pre jedoduchšiu demontáž. Uprostred panelov je novo otvor pre prichytenie ďalších typov príslušenstva a lem výčnelkov je opatrený zúbkami pre aretáciu uhla v nastaviteľnej polohe.

Clicformers teraz rozpracováva celý systém do rozmanitej škály tematických kolekcií. Stavebnica neobsahuje magnety, a je preto aj cenovo veľmi dostupná.

Výsledné stavby sú dosť odolné a hodí sa aj k následnej hernej manipulácii "hrubšieho zrna".

Parametre
Počet dielov 50
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 4 rokov
Materiál ABS
Typ upevnenia mechanické
Obal: dĺžka (cm) 36
Obal: šírka (cm) 28
Obal: výška (cm) 6,5