Clicformers Záchranári

10 bodov do vernostného systému
41,50 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Clicformers

Stavebnica Clicformers Záchranári 70 dielov viac

Kód produktu: 802003 EAN: 8809465532888 Doprava a platba

Uhaste oheň pomocou Clicformers Záchranári! Postavte si hasičské vozy so sirénami a niekoľko ďalších vozidiel. Obsahuje 49 stavebných dielov, 21 dielov príslušenstva a samolepky.

Konštrukčné hračky Clicformers sú ideálne pre rozvoj koordinácie detí vo veku 4-12 rokov. Až budete hotoví s priloženou brožúrou nápadov môžete pracovať na vytváraní vlastných nápadov!

Clicformers je nástupca známej belgickej stavebnice CLICKS, ktorú si "vzal pod krídla" Magformers a doviedol ju k dokonalosti. Krehkejšie typ materiálu bol nahradený odolným a pružným ABS a zvrchu štvorcov bol pridaný výstupok pre nový spôsob pripevnenia dielikov navyše. Kĺbové bočné príchytky sú teraz rozdelené medzerou pre jedoduchšiu demontáž. Uprostred panelov je novo otvor pre prichytenie ďalších typov príslušenstva a lem výčnelkov je opatrený zúbkami pre aretáciu uhla v nastaviteľnej polohe.

Clicformers teraz rozpracováva celý systém do rozmanitej škály tematických kolekcií. Stavebnica neobsahuje magnety, a je preto aj cenovo veľmi dostupná.

Výsledné stavby sú dosť odolné a hodí sa aj k následnej hernej manipulácii "hrubšieho zrna".

Parametre
Počet dielov 70
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 4 rokov
Materiál ABS
Typ upevnenia mechanické
Obal: dĺžka (cm) 45
Obal: šírka (cm) 36
Obal: výška (cm) 6,5