Je nám ľúto, že 26.4.2024 nebude mať náš sklad energiu - tu elektrickú. Vaše objednávky tak budú čakať do pondelka, kedy ich odovzdáme dopravcom. Prajeme vám krásne jarné dni. 

Extenzo 2023

Novinka sezóny 2023
18 bodov do vernostného systému
75,60 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

Box obsahuje magnetické dieliky a plastové nástavce, ktoré poskytujú magnetickým dielikom stabilitu. S nástavcami je možné stavať väčšie a vetvené modely odolné voči otrasom.
viac

Kód produktu: 560432 EAN: 8595719200084 Doprava a platba

Zástupca radu boxov, kde je časť magnetických dielikov nahradená plastovými nástavcami, ktoré kľúčové konštrukčné prvky spevňujú a ponúkajú nové možnosti tvarových kombinácií.
 
Extenzo box je týmito nástavcami najnabitejší a okrem kocky obsahuje aj trojboký hranol a stĺpik so štvorcovým prierezom. Všetko je doplnené dekoratívnymi Lux pyramídami, ktoré sa dajú k nástavcom pripevňovať malými spojkami (do štvorcov a trojuholníkov sa nacvakávajú priamo). Vďaka nástavcom je možné ušetriť mnoho magnetických dielikov (štvorcov aj trojuholníkov) a stavať pevné tubusy áut alebo veže so zaujímavou siluetou.
 
Jeden podvozok s kolieskami je nahradený motokolieskom, ktoré vo štvorci pevnejšie drží a navyše je možné vidlicu s kolesom natáčať do rôznych uhlov, čím sa ľahko mení svetlá výška výsledného trojstopového vozítka.
 
Obsah balenia:
 
Trojuholník 12x
Vysoký trojuholník 3x
Štvorec 9x
Trojitý obdĺžnik 1x
Kosoštvorec 2x
Figúrka 1x
Moto koliesko 1x
Kolieska pliešok 1x
Lux pyramídy 3x
Lux/pyramídy trojboké 3x
Nadstavec kocky 1x
Nadstavec trojboký 1x
Nástavcová spojka 6x
Nástavcový stĺpik 1x
Spojka pre stĺpik 2x
Pravouhlá spojka 1x
Parametre
Počet dielov 48
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Objem boxu 8 l
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 37
Obal: šírka (cm) 23,5
Obal: výška (cm) 15

Alternatívne produkty2