Magtematika box CZ

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Náhradný produkt

Magformers

Výučbový box určený pre deti vo veku ideálne 4 - 12 rokov viac

Kód produktu: 60506 Doprava a platba

Produkt teraz nie je v ponuke

Obsahuje celkom 67 dielikov a veľkú učebnicu:

20 trojuholníkov
19 štvorcov
4 kosoštvorce
5 vysokých trojuholníkov
2 päťuholníky
2 lichobežníky
3 šesťuholníky
4 obdĺžniky
1 trojitý obdĺžnik
2 pravouhlé trojuholníky
2 SUPER štvorce
2 SUPER trojuholníky
1 panely ABC (18 štvorcových výplní + 36 výukových panelov s písmenami, číslami a matem. symboly)
1x česká učebnica (48 strán formátu A3, tj. 42x30cm)

Výukový box určený pre deti vo veku ideálne 4 - 12 rokov. Špeciálne sa na použitie spolu s veľkoformátovou učebnicou "Učebnica Magtematika SK", ktorá je už súčasťou balení.Tento box obsahuje všetky dieliky potrebné k riešeniu v nej obsiahnutých úloh. Okrem práce s učebnicou využijete Magtematiku samozrejme aj ako klasickú kreatívny stavebnicu so slušnou paletou rôznorodých dielikov vr. 18ks farebných štvorcových výplní a 36 kartičiek s číslami, symbolmi a písmenami. Prikúpením funkčných doplnkov potom získate plnohodnotný Magformers box najvyššieho kalibru.

Základným poslaním však zostáva precvičovanie základné geometrie a priestorovej predstavivosti, práca s číslami a osvojovanie si praktických konštrukčných princípov. Pri tejto stavebnice sa predpokladá aktívna účasť rodičov či pedagóga, a to najmä pre využitie v rámci mnohostrannej predškolskej výchovy. Vo svete veľmi žiadaná učebná pomôcka v domácnostiach rovnako tak ako pre materské i základné školy, družiny a materské centrá. Úlohy boli vypracované a testované tímom profesionálnych pedagógov. Náročnosť cvičenie je premyslene odstupňovaná tak, aby motivovala deti dosahovať stále vyššie ciele. Podľa veku dieťaťa je vhodné zvoliť mieru spolupráce a pomoci zo strany rodičov či pedagóga. Do náročnejších úloh deti postupne "dorastú". Dôležité je, že sa vďaka tejto učebnici vzdelávajú názornou formou zábavné hry.

Nenechajte sa zmiasť na prvý pohľad len stredne vysokým počtom dielikov, lebo ako je známe, nie je dielik ako dielik. V Magtematice nájdete dosť veľkých dielov s mnohými magnetmi rovnako tak ako napr. Panely ABC, ktorých je 18 + 36, ale do celkového počtu sú započítané len ako "1 dielik". V kombinácii s učebnicou je táto sada zatiaľ rozhodne najprestížnejšie položkou v našej ponuke :)

Rozmery boxu: 27 x 25 x 17 cm ~ Objem: 6 litrov ~ Materiál: potravinársky plast (polypropylén) ~ Váha: 1600 g

Parametre
Počet dielov 68
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky
Obal: dĺžka (cm) 31
Obal: šírka (cm) 20
Obal: výška (cm) 13,5