Magtematika box SK

Novinka sezóny 2023
42 bodov do vernostného systému
171,60 EUR
Skladom
ks
Magformers

Výukový box určený pre deti vo veku ideálne 4 - 12 rokov. Bol špeciálne zostavený na použitie spolu s veľkoformátovou učebnicou "Učebnica Magtematika SK", ktorá je už súčasťou balenia. Tento box obsahuje všetky dieliky potrebné na riešenie v nej obsiahnutých úloh. Okrem práce s učebnicou využijete Magtematiku samozrejme aj ako klasickú kreatívnu stavebnicu s paletou rôznorodých dielikov vrátane 18ks farebných štvorcových výplní a 36 kartičiek s číslami, symbolmi a písmenami.

Základným poslaním však zostáva precvičovanie základnej geometrie a priestorovej predstavivosti, práca s číslami a osvojovanie si praktických konštrukčných princípov. U tejto stavebnice sa predpokladá aktívna účasť rodiča či pedagóga, a to najmä na využitie v rámci mnohostrannej predškolskej výchovy. viac

Kód produktu: 560507 EAN: 8595719200237 Doprava a platba

Výukový box určený pre deti vo veku ideálne 4 - 12 rokov. Bol špeciálne zostavený na použitie spolu s veľkoformátovou učebnicou "Učebnica Magtematika SK", ktorá je už súčasťou balenia. Tento box obsahuje všetky dieliky potrebné na riešenie v nej obsiahnutých úloh Okrem práce s učebnicou využijete Magtematiku samozrejme aj ako klasickú kreatívnu stavebnicu s paletou rôznorodých dielikov vrátane 18ks farebných štvorcových výplní a 36 kartičiek s číslami, symbolmi a písmenami.Prikúpením funkčných doplnkov, ako sú napr. najvyššieho rádu.
 
Základným poslaním však zostáva precvičovanie základnej geometrie a priestorovej predstavivosti, práca s číslami a osvojovanie si praktických konštrukčných princípov. U tejto stavebnice sa predpokladá aktívna účasť rodiča či pedagóga, a to najmä na využitie v rámci mnohostrannej predškolskej výchovy. 
 
Obsah balenia:
Trojuholník 20x
Vysoký trojuholník 5x
SUPER trojuholník 2x
Pravouhlý trojuholník 2x
Štvorec 19x
SUPER štvorec 2x
Obdĺžnik 4x
Trojitý obdĺžnik 1x
Kosoštvorec 4x
Lichobežník 2x
Päťuholník 2x
Šesťuholník 3x
ABC Panely 1x
Magtematika učebnice CZ 1x
Parametre
Počet dielov 68
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Objem boxu 5 l
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 31
Obal: šírka (cm) 20
Obal: výška (cm) 13,5

Alternatívne produkty1