Mestečko Autobus

38,30 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

Nová sada umožňuje doplniť mestečko o cestu s pojazdným autobusom viac

Kód produktu: 717010 EAN: 730658170106 Doprava a platba

OBSAHUJE 16 dielikov + obrázkový návod:

11 kusov panelov s vodiacou drážkou

4x plastové príslušenstvo (ktoré tvoria závoru a mostík) a pojazdný autobus

Potrebné 2ks AAA batérií nie sú súčasťou balenia.

Sada obsahuje 11 kusov panelov s vodiacou drážkou pre autobus, ktorý je opatrený vlastným pohonom napájaným zo 2 batérií typu AAA (nie sú súčasťou balenia), sklopnú závoru a mostík pre peších.

Z panelov možno zostaviť rôzne druhy dopravných komunikácií. Roztomilý autobus prechádza po mestečku dookola po zostavené ceste (konečný návrh rozvrhnutie je len na vás).

Na čelnej maske autobusu je dotykový spínač, ktorý pri nabehnutí do sklopné "Stop-Go" bariéry (závory) autobus v jazde zastaví. Akonáhle závoru nadvihnete, autobus pokračuje vo svojej okružnej jazde mestečkom ďalej. Autobus je navádzaný výklopným ramenom s háčikom, ktorý udrží pri jazde požadovaný smer pozdĺž navádzacie drážky. Prepínač "free play" umožňuje jazdu autobusu aj po rovných plochách mimo drážkové panely. Sada "Autobus" je kompatibilný so všetkými sadami Magformers a je vhodné ju kombinovať s ostatnými sadami série "MESTEČKO" (Town set). Typické je využitie čoby centrálnej časti mesta, ktoré možno okolo postaviť z ľubovoľných dielikov stavebníc Magformers.

Táto sada neobsahuje žiadne magnetické dieliky, však možno využiť aj samostatne bez potreby iných dielikov Magformers. V tom prípade získate len samotnú "autodráhu" s busom, závorou a mostíkom.

Stavebnica série Magformers Mestečko (Town set) sú navrhnuté tak, aby si malí stavitelia mohli vybudovať svoje vlastné obce a mestá podľa vlastných predstáv. Na výber majú celkom 5 tematických sád: Nemocnice, Trhovisko, Cukráreň, Banka a Autobus. Každú z nich môžete využiť aj samostatne (vrátane sady Autobus, ktorá bude však sama o sebe len malú autodráhami s autobusom a pár doplnky bez magnetov). Oveľa zaujímavejšie bude nakombinovať 2 alebo viac sád Mestečká naraz (možno postupne prikupovať) alebo doplniť o akékoľvek iné dieliky stavebníc Magformers, aby celé mestečko ožilo a ponúklo malým architektom netušené možnosti celú scénu rozšíriť a obmieňať. Stavebnica série Mestečko sú plne kompatibilné so všetkými inými dieliky Magformers.

Ak nazbierate všetkých 5 typov mestečka, získajú stavby na pestrosti a môžete si vystavať svoje vlastné mesto podľa vašej predstavivosti. S mestečkom si môžete užiť ešte viac zaujímavých príbehov.

Rozmery balenia: 20 x 16 x 9, Váha: 0,4 kg

Parametre
Počet dielov 16
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 20
Obal: šírka (cm) 16
Obal: výška (cm) 9