Mestečko Trhovisko

30,40 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

Nová sada umožňujúce zostavovať malé trhovisko pre svoje nákupy viac

Kód produktu: 717007 EAN: 4260255968791 Doprava a platba

OBSAHUJE 22 dielikov + obrázkový návod:

7 štvorca 4 trojuholníky

2 obdĺžnik

1 kosoštvorec

7x plastové príslušenstvo

1 postavička

Obsahuje 14 magnetických tvarov a 8 funkčných doplnkov vr. malé predavačky. Možno zostavovať rôzne architektonicky riešené stavby trhovisko podľa vlastnej fantázie. Pridaním ďalších dielikov Magformers získajú vaše stavby na veľkosti a rôznorodosti. Výsledné stavby majú formu poloodkrytého prierezu, kde sú z jednej strany zrejmé vonkajšie kontúry stavby a z druhej interiérové riešenie, ktoré možno postupne obmieňať.

Vhodné pre kreatívne kombinovanie s ostatnými sadami série "MESTEČKO" (Town set).

Stavebnica série Magformers Mestečko (Town set) sú navrhnuté tak, aby si malí stavitelia mohli vybudovať svoje vlastné obce a mestá podľa vlastných predstáv. Na výber majú celkom 5 tematických sád: Nemocnice, Trhovisko, Cukráreň, Banka a Autobus. Každú z nich môžete využiť aj samostatne (vrátane sady Autobus, ktorá bude však sama o sebe len malú autodráhami s autobusom a pár doplnky bez magnetov). Oveľa zaujímavejšie bude nakombinovať 2 alebo viac sád Mestečká naraz (možno postupne prikupovať) alebo doplniť o akékoľvek iné dieliky stavebníc Magformers, aby celé mestečko ožilo a ponúklo malým architektom netušené možnosti celú scénu rozšíriť a obmieňať. Stavebnica série Mestečko sú plne kompatibilné so všetkými inými dieliky Magformers.

Ak nazbierate všetkých 5 typov mestečka, získajú stavby na pestrosti a môžete si vystavať svoje vlastné mesto podľa vašej predstavivosti. S mestečkom si môžete užiť ešte viac zaujímavých príbehov.

Rozmery balenia: 20 x 16 x 9, Váha: 0,38 kg

Parametre
Počet dielov 22
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 20
Obal: šírka (cm) 16
Obal: výška (cm) 9