Môj prvý Magformers-30

13 bodov do vernostného systému
53,10 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

Nová kolekcia pre našich najmenších s výborne spracovanou učebnicou farieb a tvarov viac

Kód produktu: 702001 EAN: 730658631072 Doprava a platba

Obsahuje 30 špeciálne upravených dielikov, kombinácie ako u klasického setu MG-30, tj. 18 štvorcov a 12 trojuholníkov.


Dieliky sú plnofarebné (bez klasického polopriehľadného efektu) s výraznejšími farbami navrhnutými špeciálne pre vnímanie batoliat. Majú zosilnené steny a sú odolnejšie proti oderom a prenikaniu vlhkosti. Absolútna zdravotná nezávadnosť pre neodmysliteľné ochutnávanie dielikov je samozrejmosťou.


Veľmi kvalitne sú spracované i priložené náukové materiály. Detičky si môžu skúšať postaviť jednoduché domčeky a geometrické tvary podľa návodu na veľkých a odolných kartách. Karty sú obojstranné a je ich 5, ako základ teda máte 10 rôznych predlôh, ktoré sú však iba navedením detí a rodičov k vymýšľaniu nových tvarových kombinácií a schematických modelov.


K precvičovaniu farieb a tvarov slúži odolná 18-stranová knižka. Karty a kniha obsahujú minimum textu, ktoré sú len pomenovaním veľmi zrejmého vyobrazeného objektu, avšak v angličtine. Nepredpokladá sa, že by sa ich deti pokúšali čítať, alebo že by rodičia nepoznali napr. kuriatka alebo domček, preto sú (narozdiel od niektorých výučbových setov) materiály v originále. Naviac stále pribúda rodičov, ktorý za cudzi jazyk považujú tie okrem češtiny, slovenčiny a angličtiny:)

Rozmery balenia: 21 x 27 x 8 cm

Parametre
Počet dielov 30
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 18 mesiacov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 21
Obal: šírka (cm) 27
Obal: výška (cm) 8

Alternatívne produkty2