Panely ABC

20 EUR
Skladom > 10 ks
balení
Magformers

Balíček obsahujúci 18 ks štvorcových plastových výplní rôznych farieb a 36 ks bielych plastových kartičiek s písmenami, číslami, interpunkčnými znamienkami a základnými matematickými symbolmi viac

Kód produktu: 60204 EAN: 8809134602041 Doprava a platba

Obsahuje celkom 54 dielikov:

18 farebných panelov
36 náučných kartičiek (s abecedou a číslicami)

Elegantný doplnok využiteľný pre všetky druhy stavebníc MAGFORMERS s obsahom klasických štvorcov, ktoré len znovu podtrhujú funkciu stavebníc MAGFORMERS ako didaktickej pomôcky. Jedná sa o balíček obsahujúci 18 ks štvorcových plastových výplní rôznych farieb a 36 ks bielych plastových kartičiek s vyobrazením písmen, číslic, interpunkčných znamienok a základných matematických symbolov. Kartičky sú potlačené obojstranne a okrem abecedy a matematických znakov zobrazujú napr. aj číselné piktogramy zo stien hracej kocky.

Rôznofarebné plastové výplne majú z jednej strany uhlopriečne vystužené bočnice, z druhej priehľadnú schránku, do ktorej sa kartičky so symbolmi jednoducho zasúvajú. Panely môžu slúžiť aj bez použitia kartičiek ako doplnkový stavebný prvok (napr. plné steny architektonických stavieb, abstraktných telies alebo áut a vláčikov).

S výmennými kartičkami sa akýkoľvek objekt stáva školskou aj predškolskou pomôckou. Skrátka do slova, čísla a do písmena staré známe a predovšetkým dobré: ŠKOLA HROU!

Panely nie je možné zasadiť do tenších štvorcov so strieborným okrajom (použité v stavebniciach série XL-Cruisers).

Parametre
Počet dielov 54
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia mechanické
Obal: dĺžka (cm) 9
Obal: šírka (cm) 9
Obal: výška (cm) 5