R/C kolieska

35,80 EUR
Skladom
ks
Magformers

Motorové kolieska s dialkovým ovládaním viac

Kód produktu: 60041 EAN: 8809134600412 Doprava a platba

Obsahuje celkom 3 dieliky:

2 kolieska (tj. 2 podvozky)
1 diaľkové ovládaní

Sada obsahuje prednú nápravu s otočnou doskou pre pasívne natáčanie koliesok do zákruty, zadnú nápravu s aktívnym pohonom a pultík s diaľkovým ovládaním. U aktívny nápravy možno samostatne ovládať rýchlosť aj smer otáčania každého kolieska zvlášť, čo umožňuje riadenie dopredu i dozadu a meniť rýchlosť pohybu celého auta.

Aktívnu nápravu aj ovládací pult je potrebné osadiť 3 mikrotužkovými batériami (AAA). Kolieska sa kovovými plôškami dajú uchytiť do akéhokoľvek Magformers štvorca alebo obdĺžnika. Určené predovšetkým pre použitie v interiéri. Medzi diaľkovým ovládaním a kolieskami musí byť priama viditeľnosť (jedná sa o IR spojenie bez antény, má teda nerušený dosah niekoľkých metrov).

Nečakajte od R/C koliesok výkony veľkých rádiovo riadených modelov určených k zbesilým jazdám na parkoviskách. Kúzlo spočíva skôr v jemnom manévrovaní po byte a predovšetkým v možnosti neustále meniť dizajn samotného vozidla či iného pohybujúceho sa objektu. Veľmi vďačné je zostavovanie pojazdných psíkov a koníkov či rôznych vláčikov s vagónikmi osadenými klasickými kolieskami (či jednokolieskami) a pospájané len magnetickými hranami.

Parametre
Počet dielov 3
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky

Príslušenstvo1