Je nám ľúto, že 26.4.2024 nebude mať náš sklad energiu - tu elektrickú. Vaše objednávky tak budú čakať do pondelka, kedy ich odovzdáme dopravcom. Prajeme vám krásne jarné dni. 

Stick-O Creator-60

24 bodov do vernostného systému
99,60 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Stick-O

Veľká výukové stavebnica s dostatkom základných i tematických dielikov pre tvorivé stavanie nielen podľa dokonale spracovaných bookletov s predlohami. Balenie je vhodné ako pre rodiny, tak do Materských škôl. viac

Kód produktu: 905002 EAN: 730658905029 Doprava a platba

Obsahuje 60 dielikov:

12 krátkych tyčiek, 3 dlhé tyčky, 4 oblúky, 8 gulí, 2 gule - smajlík, 2 čiapočky, vrtuľa, kornút, panvičku, 3 disky, 2 klobúčiky, 4 podvozky s kolieskami (2 typy), 2 škrupiny, rameno žeriavu, navijak, tmavú kabínku, korbu s dvierkami, 2 hrebienky, kvietok, 2 malá krídla, veľká krídla, hrkálka guľa, 2 hrkálky v tvare D, disk s guľovou jám, šmykľavka a 2 výukové zošity s návodmi a inšpiráciami (2D stavanie v ploche a konštrukcie 3D modelov)

Na dieliky veľmi bohatá a komplexne prepracovaná veľká stavebnica, ktorá deti s pomocou mnohých rôznych tematických okruhov zoznámi so základnými 2D (obrázky) aj 3D (stavby) tvary a ukáže im aj rad dômyselných konštrukčných princípov. Stavebnica obsahuje veľké množstvo základných stavebných jednotiek (tyčiek, oblúkov a guľou) pre pomerne veľké vetvené konštrukcie a dostatok tematických doplnkov pre živé stavby s vlastným príbehom. Stick-O Creator tiež novo využíva špeciálny vďaka ako napr. Obidva druhy magnetických hrkálok, disk s guľovou priehlbinou alebo šmýkačku. Creator je skutočná didaktická stavebnica, čomu zodpovedá aj systematické spracovanie zošitov s predlohami. Jeden je venovaný 2D obrazom na podložke a druhý stavanie 3D modelov v priestore, kde v úvodnej časti nájdeme návody na základné geometrické telesá a v závere celej bohatej scenérie, ktoré si vyžiadajú zapojenie všetky tvorivej fantázie. Creator rozhodne svojmu názvu hanbu nerobí a ťažko si možno predstaviť pre deti tejto vekovej kategórie dokonalejšiu a užitočnejšiu hračku.

Rozmery balenia: 41 x 36 x 7,9 cm Váha: 1,71 kg

Parametre
Rozvíja fantáziu
Počet dielov 60
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 18 mesiacov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 41
Obal: šírka (cm) 36
Obal: výška (cm) 8