Stick-O Rybárčenie (Fishing set)

10 bodov do vernostného systému
41,50 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Stick-O

Stick-O Rybárčenie (Fishing set) Krátky popis: Tematická sada obsahujúca 26 dielikov zameraných na tvorenie a chytanie vodných zvieratiek (rybky a iná roztomilá vodná háveď). viac

Kód produktu: 902006 EAN: 730658902066 Doprava a platba

Tematická sada obsahujúca 26 dielikov zameraných na tvorenie a chytanie vodných zvieratiek (rybky a iná roztomilá vodná háveď). Pri hraní sa môžete inšpirovať obrázky z priloženej brožúrky alebo popustiť uzdu fantázii a vrhnúť sa do lovenia vlastných morských potvoriek. Balenie obsahuje aj malý rybársky prút (tyčka + kladka s magnetom). Výrazného rozšírenia tvorivého potenciálu docielite prikúpením základnej stavebnice (10/20/30) alebo niektorej z iných tematických sád (vhodná je napr. Stick-O Kuchynka ).


Dieliky oplývajú sýtymi farbami a hlavný dôraz je kladený na ich bezpečnosť. Stavebnica je použiteľná prakticky bez vekového obmedzenia a vďaka prekvapivej variabilite si s ňou často radi hrajú aj starší súrodenci a rodičia. Dieliky z tejto sady je možné ľubovoľne kombinovať so všetkými ostatnými stavebnicami série Stick-O.

Rozmery balenia: 25 x 25 x 8,5 cm

Parametre
Počet dielov 26
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 18 mesiacov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické
Obal: dĺžka (cm) 25
Obal: šírka (cm) 25
Obal: výška (cm) 8,5