Universal Box

23 bodov do vernostného systému

Náhradný produkt

Magformers

Nejúspešnejšia Magformers sada v úložnom boxe (s figúrkou a kolieskami) viac

Kód produktu: 60304 EAN: 8809134603048 Doprava a platba

Produkt teraz nie je v ponuke

Obsahuje celkom 47 dielikov:

12 trojuholníkov
16 štvorcov
4 kosoštvorce
4 vysoké trojuholníky
2 šesťuholníky
4 lichobežníky
2 obdĺžniky
1 trojitý obdĺžnik
2 podvozky s kolečkami
1 otočná figúrka

UNIVERSAL box je asi najpraktickejšie balenie stavebnice Magformers v plastovom úložnom boxe s prackovým uzáverom. Obsahuje dostatočné množstvo všetkých základných tvarov, vyvážený mix tvarov doplnkových, malého vodiča alebo pasažiera a naviac kompletnú sadu koliesok. Z Universal boxu postavíte nespočetné množstvo domčekov i hradov a najmä lietadiel, lodí, áut a strojov. Veľmi obľúbenou kategóriou sú fantastické kozmické vozítka a vesmírne koráby či družice a orbitálne stanice. Dievčatá si z Universalu postaví okrem vysnívaných viliek a palácov i celú radu originálnych šperkov či korunovačných klenotov.

Pre stavanie zvierat, ľudí a iných zložitejších organických štruktúr je vhodnejším typom rad Magformers Designer alebo jeden z veľkokapacitných boxov. Vďaka pestrosti farieb i tvarov je Universal box zároveň vhodný aj k podvedomému osvojovaniu základov geometrie a konštrukčných postupov. Pravdepodobnosť, že box obsahuje otočnú figúrku jedného konkrétneho pohlavia, je prirodzene cca 50% :)

Najnovšie je k dizpozícii aj vlastný list s návodmi a obrazovými inšpiráciami, k stiahnutiu tu: strana A / strana B  (oboje PDF, 1,7MB)

Rozmery boxu:  30 x 19,5 x 13 cm ~ Objem: 5 litre ~ Materiál: potravinársky plast (polypropylén) ~ Váha: 1100 g

Parametre
Počet dielov 47
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky