Dynamic flash

20 bodov do vernostného systému
80,40 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

Kreatívny set s bohatým mixom geometrických tvarov, špeciálnymi kolieskami (ktoré nájdete len v sete), novú otočnou LED lampou(s niekoľkými svetelnými režimami) a novým typom vrtule. viac

Kód produktu: 709010 EAN: 8809465537463 Doprava a platba

Obsahuje celkom 54 dielikov + obrázkový návod:

12 trojuholníkov

22 štvorcov

4 vysoké trojuholníky

3 obdĺžniky

2 výseky

1 oblúk

2 šesťuholníky

2 lichobežníky

2 kosoštvorce

1 vrtuľa / siréna

2 podvozky koliesok

1 otočná LED lampa (súčasťou balenia je plochá batéria CR2032)

Táto  univerzálna stavebnica poskytuje stavby nepreberného množstva modelov od zvierat a palácov až po šperky a rôzne dopravné prostriedky. Najvýraznejším prvkom je nový typ lucerny, ktorá sa otáča vnútri štvorcového rámčeku okolo stredovej osi o 360 ° Stláčaním prepínača možno voliť rôzne farby a svetelné režimy, takže v prítmí môže každá stavba slúžiť ako unikátna lampička. Nastaviť možete napr. režim blikajúceho policajného majáka, stavebné a hasičská svetla, alebo svietiť nepretržite. Stlačením a podržaním tlačidla na 3 sekundy LED lampu vypnete alebo sa sama automaticky vypne po 10 minútach. Balenie obsahuje tiež nový typ vrtule sa 2 roztiahnuteľnými listy, ktorú možno v zloženom stave použiť aj ako výstražný maják napr. pre policajné autá, stavebné stroje či vozidlá a člny záchrannej služby (na rozdiel od LED lampy avšak bez svetelného zdroja).

Nové koliesko môžete navzájom medzi sebou prepojiť vďaka háčiku na strane nápravy. Takto môžete vytvoriť stabilnú konštrukciu áut.

LED lampa obsahuje plochú batériu CR2032, ktorá je vymeniteľná. Batéria je súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 38 x 8 x 28 cm, Váha: 1,1 kg

Parametre
Rozvíja fantáziu, zručnosť
Počet dielov 54
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky
Obal: dĺžka (cm) 26,5
Obal: šírka (cm) 18,5
Obal: výška (cm) 8